Bydlení v dřevostavbě

Dům a byt

Bydlení v dřevostavbě

Dřevostavby se v dnešní době stávají ještě více populární, protože se jedná o zajímavé bydlení. Díky mobilním dřevostavbám můžete bydlet pokaždé jinde.

Bydlení v dřevostavbě

Proč ji zvolit?

Někdo dřevostavbám pro celoroční bydlení nevěří a někoho zase zaujmou, a proto se pojďme podívat na tento styl bydlení blíže. Mezi první výhodu jistě musíme zařadit, že celá dřevostavba je velice rychle postavena. Vevnitř se dá bydlet po celý rok, bez toho abyste mrzli, což zajišťuje dobrá izolace. Dále se přesuneme k otázce životnosti, protože řada lidí nevěří, že může vydržet delší dobu.

natřené desky

Není se skutečně čeho obávat, protože tato průměrná stavba vydrží klidně i 100 let, takže se není čeho bát. U klasického dřeva hrozí napadení různými škůdci, přičemž takový obyčejný červotoč umí napáchat spoustu škody. Naštěstí u těchto staveb je dostatečná ochrana, takže napadení v tomto případě nehrozí. Vše záleží na navržení, protože pokud bude dřevostavba správně navržena i zrealizována, tak se můžeme těšit, že bude opravdu pevně držet a neohrozí ji ani silný vítr a jiné přírodní jevy. Samozřejmě samotné bydlení uvnitř je něco jiného, a proto má tolik nadšenců.

Mobilní dřevostavba

U klasického domu máte velkou nevýhodu, že má prostě pevné základy, takže pokud se budete chtít přestěhovat, tak bohužel budete dům muset opustit. U mobilních domů je obrovská výhoda, že kdykoliv je potřeba, tak se dá jednoduše přesunout na jiné místo. Takže pokud rádi cestujete, nebo se potřebujete stěhovat za prací, tak je takové mobilní řešení ideální. Mobilní dřevostavby Lavarohouse.cz je zas úplně něco jiného, protože pokud máte rádi dřevostavby, tak zde si budete bydlení opravdu užívat.

malý srub

Ovšem oproti klasické se dočkáte mnohem nižší ceny, což je například u mladých párů obrovská výhoda. Nemusíte se bát ani přepravy takto rozměrného nákladu, protože odborná firma jej zvládne bez jediného problému, takže se na nové bydlení můžete už za chvíli těšit. Jestliže váháte, jaký by byl pro Vás ideální mobilní dům, nebo pokud se chcete na cokoliv ohledně těchto domů zeptat, tak je tu pro každého klienta k dispozici poradenství.