Chutný a zdravý sirup z meduňky a heřmánku

Produkty

Chutný a zdravý sirup z meduňky a heřmánku

Internetový obchod Koldokol se zaměřuje především na přírodní a velmi kvalitní produkty. Kromě nejrůznější přírodní kosmetiky s velkým množstvím účinných látek nabízí také velké množství bio sirupů bez chemie. Velmi oblíbené jsou bylinné sirupy, které mají kromě skvělé chuti také mnoho benefitů pro naše tělo. Kromě mátového sirupu nabízíme také sirup z meduňky Eshop.koldokol. Proč jsme zvolili právě meduňku? Pojďme si něco říct o této rostlině.

Meduňka a citron

Meduňka obsahuje velké množství látek potřebných pro tělo. Pomůže nám například snížit stres, podpoří kvalitní spánek, díky meduňce se také skvěle uvolníme a zlepšíme naše zažívání. Díky nejnovějším studiím také víme, že pomáhá mimo jiné i s léčením oparu. Díky své jemné citronové chuti se používá také v kuchyni především do míchaných nápojů, anebo v kombinaci s ovocem. Díky těmto benefitům jsme se rozhodli vyrábět sirup z meduňky. K meduňce ale přidáváme také velmi oblíbený heřmánek, a to především pro podobné účinky těchto dvou bylin. Heřmánek má totiž také velmi uklidňující účinky, pomáhá s léčbou zánětu, podporuje lepší spánek a pomáhá nám s velkou škálou nemocí.

Sirup

Naše sirupy s příchutí meduňka a heřmánek jsou dodávány opět ve velikostech 250 ml, 500 ml a 3 kg. Tento sirup vám zajistí dobrý spánek, pozitivní náladu, podpoří trávení a spalování tuků a má také výborný protizánětlivý účinek. Mimo to také opravdu skvělé chutná. Je velmi jemný a má výbornou přírodní chuť bylin. Sirup můžete přidávat například do čajů, ale chutná také skvělé studený smíchaný s vodou. V létě vás skvěle osvěží a jemně ochutí vaši vodu. Tím si zajistíte pravidelný pitný režim, který je nejen v létě tak důležitý. Díky všem jeho benefitům se z něj stává také skvělý dárek. Díky tomuto sirupu ale také můžete okouzlit svoji návštěvu a použít ho pro přípravu alkoholických nápojů. Fantazii se meze nekladou.