Mobilní dřevěné domy se zahradou pro celoroční pobyt

Dům a byt

Mobilní dřevěné domy se zahradou pro celoroční pobyt

Bydlení v mobilních domech se stává zajímavým trendem z různých důvodů. Mohou to být příliš vysoké ceny nemovitostí a bytů, ale také změna životního stylu a prostředí. Někdo už má zkrátka života ve městě dost a chce žít někde jinde, v klidnějším prostředí.

Užijte si svou zahradu za domem

Mít mobilní dům, to neznamená žít pouze v uzavřeném prostoru „dřevěné krabice“. I když je to uvnitř dostatečně komfortní, a za deštivého či mrazivého počasí vás to zrovna ven netáhne, za příjemného počasí to bude venku přece jen zajímavější.

růže na zahradě

Lidé, kteří si zpravidla pořizují tyto objekty, očekávají, že budou od jara do podzimu pobíhat venku. Buď sportovat, nebo relaxovat, anebo pracovat na zahradě. S mobilními dřevěnými domy je to snazší, protože stačí vyjít na zápraží, na terasu, vše se odehrává v přízemí, nemusíte zdolávat dlouhá schodiště a vše hlavně probíhá velmi operativně a rychle. Můžete si tak velmi snadno odnést uvařený oběd ven pod pergolu a pochutnat si na něm právě zde. Stejně tak lze pozvat vaše přátele na kávu právě pod košatý strom, k bazénu, pod zastřešenou terasu nebo pod střechu altánu, případně navečer k posezení u ohniště.

krásná zahrada

Zahrady u mobilních domů bývají přirozenou součástí celé obytné koncepce, počítá se s nimi, a proto nebude neobvyklé, pokud se rozhodnete vystavět takový příbytek v rekreační zóně mezi dřevěnými chatami, na pokraji lesa, v blízkosti nějaké řeky. Čím romantičtější bude váš pozemek, tím atraktivnější bydlení tu zažijete i uvnitř mobilní dřevostavby. Doporučit bychom vám mohli např. lokality na březích Lužnice, Berounky a Sázavy, kde je mnoho krásných míst nejen pro trávení volných víkendů, ale i pro celoroční pobyt. Pokud tu budete mít připojení k Internetu, lze odtud objednávat a nakupovat zboží, které vám přivezou až domů, a to mnohdy i včetně některých potravin.