Vyrazte na koncert Elvise Presleyho!

Cestování

Vyrazte na koncert Elvise Presleyho!

Možná si teď říkáte, co je to za nesmysl, vždyť Elvis Presley zemřel již před více jak čtyřiceti lety. Máte samozřejmě pravdu, ale 8. 6. 2018 zavítá do pražské O2 arény vynikající projekt Elvis Live on Screen „The Wonder Of You,“, který Vám atmosféru koncertů Elvise z padesátých let minulého století přiblíží téměř dokonale. 
elvis presley hudebník
Co Vás tedy čeká, pokud v červnu do Prahy vyrazíte? Uslyšíte největší hity Presleyho v podání Českého národního symfonického orchestru. Zpívat bude samotný Elvis, ne samozřejmě živý, ale jeho hlas byl vyseparován z jednotlivých nahrávek. Aby iluze byla dokonalá, na velkoplošné LCD obrazovce bude promítán tančící a zpívající Elvis. Celý program bude proložen osobními vzpomínkami Elvisovy manželky Priscilly, která diváky koncertem provede. Promluví o jejich společném životě, největších hitech Elvise a dokonce návštěvníky do svého vzpomínání zapojí.
obraz Elvise
Podobné projekty již v zahraničí absolvovaly několik úspěšných zastávek. Pro fanoušky Elvise Presleyho, kteří se stále noví a noví rodí navzdory tomu, že od smrti krále rock and rollu uplyne v letošním roce 41 let, je to jedinečná příležitost zažít alespoň takto atmosféru jeho vystoupení.
Největší hvězda světové hudební scény!
las vegas a elvis
Elvis Presley se svou tvorbou nesmazatelně zapsal do historie populární hudby. Snad jen Beatles se mohou srovnávat s jeho popularitou, která byla ve své době naprosto neskutečná a v dnešní době pravděpodobně již neopakovatelná. Presley prodal nejvíce hudebních nosičů v historii, nahrál více než 7 000 skladeb. Díky tomuto projektu se Elvis poprvé představí svým evropským fanouškům, neboť za svého života nikdy v Evropě nevystupoval. Cena vstupenek na koncert, který bude začínat v 19:00, se pohybuje mezi 1 790 – 3 990 Kč. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost poslechnout si nově zremastrované zvukové nahrávky krále rock and rollu Elvise Presleyho.