Hypotéka bez registru je běžný název

Finance

Hypotéka bez registru je běžný název

V čem ale spočívá její význam? Pod tímto názvem se skrývají jisté podmínky. Hypotéku bez registru si nemohou vzít obyčejní občané. Sjednává se přímo pro podnikatele nebo firmy, kteří následně peníze z tohoto úvěru vloží do svého podnikání https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.

křeslo a počítač

Hypotéka bez registru neznamená, že do registrů vůbec nenahlížíme. Celé tajemství tkví v tom, že do nich nahlížíme, ale drobné záznamy tolerujeme. Tento finanční produkt tedy neznamená, že by se jednalo o spotřebitelský úvěr. Nahlíží se do registrů z toho důvodu, abychom těm poctivým mohli dát menší úrok. I to je samozřejmě možné. Při dobrých podmínkách od nás můžete získat i menší úrokovou sazbu například až 3% p.a. místo 6% p.a.

puzzle domečku

Nedosáhli jste na úvěr v bance? Nevadí, pomůžeme i v takových případech!

Nikdy se ke svým klientům neobracíme zády, takže se vždy dá najít nějaké řešení, díky kterému to společně zvládneme. Pokud jste běžný klient a potřebujete spotřebitelský úvěr, pak vám můžeme nabídnout jiný finanční produkt než je hypotéka bez registru, která je sjednávána pouze pro podnikatele, kteří vloží své peníze do firmy.

člověk s kravatou

Název nebankovní hypotéka skrývá finanční možnosti, které jsou vhodné pro běžné klienty, kteří potřebují získat spotřebitelský úvěr. Zde se také do registru nahlíží, ale pouze za účelem, abychom mohli posoudit vaší finanční situaci a nastavit dle drobných záznamů výši úvěru v závislosti na vašem příjmu. Je to vždy alchymie, ale společnými silami to nastavíme tak, abyste průběžně mohli splácet a nedostávali se do velkých finančních problémů. Nepřejeme si, abyste nedej bože skončili bez střechy nad hlavou, to se nesmí stát a proto je potřeba nastavit a upravit parametry tak, aby to vyhovovalo oběma stranám.

a) Úvěr se vyřizuje bez poplatků.
b) Sjednává se na dobu 30 let.
c) Expresní dodání a vyřízení je opravdu rychlé, peníze můžete mít do 24 hodin.
d) Je možné vyplacení exekucí pomocí tohoto úvěru.
e) Podobné splátky jako v bance.