Kuchyně Dušek

Produkty

Kuchyně Dušek

Nic pro nás není žádným problémem. Ať už máte rádi vysoký les či spíše dáte přednost přírodnímu vzhledu rustikální kuchyně, tak my vám vyhovíme ve všech směrech. Klidně se inspirujte naší prací, kterou jsme pro naše klienty zhotovili a můžeme se pyšnit krásným výsledkem. Výroba trvá maximálně šest týdnů, takže déle čekat určitě nebudete.

velká kuchyně

Zárukou vám může být i doživotní záruka na kování, které si velmi ceníme a užíváme vždy jenom vysoce kvalitní kování, protože podle nás je tohle nejdůležitější součástí kuchyně. Sice to nejde vidět, ale poznáte to na kvalitě. Poradíme si s jakýmikoliv nerovnostmi všech povrchů. Křivé zdi, velké prostory, malé prostory, parapety, netradiční výška kuchyně a další záležitosti a problémy, který vybočují z řady. To všechno zvládneme a společně se dostaneme k nějakému slušnému výsledku, který se bude líbit hlavně vám, protože to bude vaše kuchyň. Můžete si u nás vybrat i zároveň dřezy a další věci, jako jsou nejlevnější spotřebiče, trouba mikrovlnka, varná deska a další možnosti. Poskytneme vám tyhle služby od A až do Z. Nejmodernější kuchyněse vám zalíbí.

3D projekt

Design

Vzhled celé kuchyně jistě velmi podstatnou složkou všeho. Pokud by se vámvtakové místnosti nelíbilo, odrazilo by se to třeba i na vaření a na vaší chuti vymýšlet a péct. To by bylo jistě škoda a určitě bychom tohle nechtěli. Vyrábíme i dětské pokoje, obývací pokoje a další věci, jako jsou stoly do kuchyně a podobně.Snažíme se vždy podat co nejvyšší standard aco největší množství služeb, abyste vy nemusely chodit jinam amohli si objednat od nás. Jsme rodinná firma. Vždy budete mluvit s majitelem firmy, pokud nám zavoláte. Kalkulace a všechnydalší věci budete znát dopředu, protože mynikdy nedělámeto, že bychom vám něco vyrobily a potom po vás chtěli peníze. Tohle není fér a vždy budete vědět všechno ohledně placení dopředu.