Mezi obaly na mobil Samsung patří i knížková pouzdra s vnitřní vaničkou

Produkty

Mezi obaly na mobil Samsung patří i knížková pouzdra s vnitřní vaničkou

Jedním z oblíbených typů obalů na mobilní telefony jsou flipová pouzdra, která se v obchodech nabízí i pod názvem „knížková“. Otevírají se podobně, jako knižní desky, a jsou zhotoveny v mnoha různých barvách, potiscích a vzorech. Bezpečně chrání mobil z každé strany, ovšem pouze tehdy, nachází-li se uvnitř obalu polyuretanová (silikonová) vanička.

mobil v rukách

Vypadá jako kůže, ale není to kůžeobaly na mobil Samsung, které připomínají kapesní zápisník, zvenčí vypadají, jako by byly zhotovené z kůže. Podobný dojem mohou vytvářet i kupříkladu dámské letní sandály, které jsou zhotoveny ve stejném duchu, ovšem ve skutečnosti se jedná o stoprocentní syntetický materiál. Nazývá se eko-kůže, svým názvem stvrzují to, co zde bylo naznačeno, a to z několika důvodů:

dívka s mobilem a notebookem

Elegantní a atraktivní vzhled – na dámských sandálech z eko-kůže obdivujeme samotný materiál, jak je pevný, odolný a zároveň velmi dobře vypadá. Shodné pocity můžeme zažívat i při pohledu a při kontaktu s flipovými pouzdry na mobilní telefony, budí dojem, že jde o velmi kvalitní, propracované a stylové výrobky, což také stvrzují jejich vlastnosti. Eko-kůže je poměrně houževnatá a zároveň pružná, odvádí mnohem lépe pot a vlhkost na rozdíl od koženky, je příjemnější na dotek a celkově zajímavější i vzhledově.

Hodně muziky za příznivou cenu – eko-kůže je stoprocentní polyuretan, dobře dostupný a levný. Totéž nelze tvrdit o klasické zvířecí kůži, navíc kvůli tomu musí zvířata trpět násilnou smrtí a už to je přece důvod, proč eko-kůži dát přednost. Poluretanové obaly na mobily mohou mít díky tomu nastavenou cenu velmi nízko a máte-li zájem, můžete mít obaly na stejný mobil třeba dva a střídat je mezi sebou podle nálady. Jeden může být bílý nebo modrý a druhý třeba v barvě přírodní kůže, která je velmi působivá a vhodná i pro výjimečné příležitosti, jako jsou firemní jednání a společenské akce.