Milion způsobů využití – takové jsou sáčky

Produkty

Milion způsobů využití – takové jsou sáčky


S těmito produkty se rozhodně každý setkáváme denně. Věděli jste ale například, že mohou být vhodné i pro vaše podnikání? Nebo také na prodej? Existují typy, které vám velice snadno a jednoduše pomohou vyřešit nesrovnalosti a můžete je opakovatelně používat. Hodí se jak do výroby, tak i na prodej či balení různých výrobků.

Základní dva typy:

Existují buďto se vzduchovými otvory nebo bez nich.
· Sáčky se samolepící klopou a vzduchovými otvory, 40µm.
· Sáčky se samolepící klopou, bez vzduchových otvorů, 30µm a 40µm.

1. Varianta – Sáčky se samolepící klopou a vzduchovými otvory
Z těch produktů, které jsou se vzduchovými otvory, můžete při balení vašeho balíčku vytlačit přebytečný vzduch. Jsou tak vhodné k zasílání tiskovin, ale také textilních materiálů, tedy oblečení a podobně. Zde tak velice užitečně a prakticky využijeme otvor na vytlačení přebytečného vzduchu.

Tato varianta je samozřejmě vyrobena z polypropylenu. Lze je velice prakticky využít více krát. Opakovaně je tak můžete používat a to na mnoho různých způsobů. Mohou se také využívat jako ochranný obal, protože mají všechny potřebné specifikace, ale také je právě díky mnoha dalším výhodám můžete využít klidně jako prodejní obal.
Vlastnosti: pevné, průhledné, lesklé, hladké.

2. Varianta – Sáčky se samolepící klopou bez vzduchových otvorů
Typy, které jsou bez vzduchových otvorů, můžeme využít stejně jako obyčejné PE sáčky, ZIP sáčky a další. Ovšem jejich materiál je průhlednější a lesklejší, jde o PP.
Oba tyto druhy nabízíme v široké škále různých možností. Můžete si zvolit velikost, typ, počet kusů i mnoho dalších kritérií. Našim zákazníkům jsme schopni se přizpůsobit.

Na tyto produkty je taktéž použitý polypropylen. Tento typ však nemá otvor na vypouštění vzduchu, proto je velice dobrým pomocníkem při manipulaci sypkých předmětů. Mají stejné vlastnosti jako jejich kolegové se vzduchovými otvory. Jsou tedy naprosto průhledné, lesklé, pevné a hladké.