Selvintech s.r.o. je zárukou kvality a originality

Služby

Selvintech s.r.o. je zárukou kvality a originality


Každý, kdo dokáže ocenit ruční výrobu, si u nás najde to své. Naše společnost Selvintech s.r.o. Vám nabízí ručně vyráběné dekorace a ozdoby pro Váš interiér ve vysoké kvalitě a za opravdu výhodných cenových podmínek. V dnešní uspěchané době už není tolik času, aby si každý vyrobil sám své vlastní originální dekorace či ozdoby a také je spousta lidí, kteří nejsou tak zruční.

ozdoby

A právě proto jsme tu pro Vás všechny my. I když nezvládnete vyrobit nějakou tu dekoraci či ozdobu, neznamená to, že byste se měli vzdávat představy, že budete mít svátečně vyzdobený interiér originálním ručně vyrobenými dekoracemi. Díky Selvintechu můžete mít dekorace přesně podle svých představ ve vysoké kvalitě a originalitě.

V naší široké nabídce najdete už hotové předlohy, ze kterých si můžete vybrat, nebo nám můžete předložit Váš vlastní návrh, který Vám vytvoříme. Kromě toho, že jsme zde pro všechny soukromé odběratele, jsme zde i pro velké firmy a společnosti, kterým dokážeme vytvořit dekorace na zakázku například s logem jejich společnosti a podobně, které můžete využít nejen k vyzdobení Vašich kanceláří, ale také je třeba využít jako dárek Vašim obchodním partnerům.

vánoce

Společnost Selvintech s.r.o. Vám také nabízí pracovní příležitost. Můžete se stát našimi partnery ve vyrábění. Přesně tak. Nabízíme Vám možnost ručně vyrábět ozdoby pro naše klienty na zakázku. Jde o činnost, které se můžete věnovat ve svém volném čase v pohodlí Vašich domovů. Dostanete od nás všechno potřebné a jsme si jisti, že tuto jednoduchou manuální činnost si velmi rychle osvojíte a budete tak moci efektivně trávit svůj volný čas.

Jak tedy vidíte, nabízíme Vám nejen ručně vyráběné ozdoby a dekorace, ale také možnost přivýdělku na doma. Jen vstupte k nám a zajisté i Vy budete odcházet spokojeni.