Peníze pro podnikatele i se záznamy v registrech dlužníků

Finance

Peníze pro podnikatele i se záznamy v registrech dlužníků

Získat peníze na podnikatelské účely nebývá v bankách jednoduché. Na takové projekty obvykle vyžadují spoustu podkladů, které zaručí úspěšnost projektu a schopnost následně úvěr v bance splácet.
Obvykle se nejedená o nízkou částku, takže na takové financování běžný spotřebitelský úvěr nestačí a nejlepší je bezúčelná hypotéka. A i když nakonec jako podnikatel přísné podmínky splníte, ale máte záznam v registrech dlužníků, tak přes ten vás v bance už vůbec k penězům nepustí.

eruo

Jak takovou situaci vyřešit?
Ještě jsou i další možnosti jako třeba hypotéka bez registru z nebankovního sektoru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.

Méně přísné podmínky – vyšší šance získání peněz

Hypotéka bez registru určena pro podnikatelské účely je specifická v tom, že i přes to, že máte v některém z registrů záznam o neuhrazení či zpoždění splátky či platby za služby, můžete hypotéku získat.
Neznamená to, že se do registrů nenahlíží vůbec, ale spíš to znamená vyšší toleranci záznamů, než tomu je v bankách a takové žádosti se posuzují individuálně. Může se totiž stát, že záznam v registru dlužníků máte, ale již dávno uhrazený nebo se jednalo o zpoždění splátky třeba jen o den a podobně.
Získané peníze je následně možné využít pro podnikatelské účely a také pro vyplacení dluhů nebo exekucí.

obchod

Co však musíte v každém případě splnit je ručení formou zástavy nemovitosti. Bez splnění této podmínky hypotéku nezískáte. Následně je možné získat částku až 70% z tržní ceny nemovitosti.
Splátky si můžete nastavit na 1 rok až 30 let a to i s možností předčasného splacení. Další výhoda, kterou při zlepšení finanční situace řada klientů ráda využije.
Pokud nejste podnikatelé, ale fyzické osoby, tak i pro vás se vhodné řešení financování vašich potřeb najde a za stejně výhodných podmínek. Stačí využít poradenství a řešení na míru.