Tipy na tři skvělé seriály na Netflixu

Služby

Tipy na tři skvělé seriály na Netflixu

Na Netflixu najdete spoustu skvělých filmů, ale hodně lidí dával přednost seriálům. Těch na Netflixu najdete opravdu hodně. Je skvělé, že spousta těch nejlepších je už dostupná IV českém rozhraní, což znamená že mají české titulky či dabing, v ideálním případě oboje.

Podívejme se na tipy na 3 skvělé seriály, které byste rozhodně neměly na Netflixu přehlédnout.

Na tenkém ledě

Milujete krasobruslení? byly před pár lety vašimi nejoblíbenějšími filmy Ledové ostří? Pak se vám určitě bude líbit seriál Na tenkém ledě. Tento seriál ukazuje že, jak těžká a tvrdá je cesta v profesionálním krasobruslení, pokud chcete opravdu uspět. V seriálu sledujeme příběh mladé Kat, které dělá starosti nejen její sestra ale také její nemocná matka. Navíc před nějakou dobou utrpěla zranění na ledě, a od té doby musí bojovat sama se svými démony.

netflix

Proč? 13x proto

tento seriál po svém vydání vzbudil hodně kontroverzní ohlasy. Některé scény v něm dokonce byly tak surové, že museli být později ze seriálu vystřihnutý, a to hlavně proto, že se jedná o seriál především pro teenagery. Seriál se již dočkal 4 řad a další už bychom neměli očekávat. Celý děj se točí kolem studenta střední školy Claye, Tak který truchlí společně se zbytkem školy nad sebevraždou jeho kamarádky Hannah Baker. ta ovšem po sobě něco zanechala. Třináct namluvených kazet, v kterých postupně vypovídá svůj příběh. a jak Clay poslouchal kazetu za kazetou, uvědomí si, že nemůže věřit vůbec nikomu. Protože se zdá, že viníky jsou nakonec úplně všichni.

netflix

Krasotinky

V seriálu uvidíme drsné prostředí baletní školy, kde se neúspěch neodpouští. Bohužel, ani úspěch ne. Poté, co za záhadných okolností 1 ze studentek spadla ze střechy, je na školu přijata mladá balerína Neveah, která se snaží sžít s tvrdým prostředím. Postupně poznává své spolužáky, a uvědomuje si, že každý z nich může být tím, kdo stojí za smrtí mladé Cass.

Chcete se na své oblíbené seriály dívat i off-line? Na Netflixu najdete funkci stáhnout, která vám umožní sledovat seriál i bez připojení k internetu. Pokud nepotřebujete celý seriál, na YouTube najdete spoustu ukázek, úryvků nebo zajímavých scén téměř z každého seriálu. Odtud si je můžete stáhnout pomocí downloader Youtube.