Doplňky z trochu jiného těsta

Služby

Doplňky z trochu jiného těsta


Přestože současný trend v bydlení upřednostňuje spíše čistý, až minimalistický styl, většina obyvatel bytů si stále potrpí na množství doplňků v podobě keramických miniatur, svíček všech vůní a barev a v neposlední řadě nevzhledných figurek vyrobených z všemožných materiálů, lapajících prach. Jistě nelze nikomu upírat jeho vášeň pro sběr těchto maličkostí, ale nastává otázka, zda tento druh výzdoby interiéru nepřináší příchozímu nepříjemný pocit chaosu, ba dokonce nepořádku.
Betonový objekt
Proto je dobré se zamyslet nad otázkou, zda se některých předmětů nezbavit, a naopak si pořídit pěkný kus originálního umělecky pojatého výrobku, který zaujme na první pohled. Mnohdy tato myšlenka přichází zároveň se změnou celého interiéru, kdy bývá pořizován nový nábytek, dávající nové možnosti pro uplatnění krásných solitérů, pocházejících z rukou https://www.aspontohle.com/cs dvou mladých talentovaných výtvarníků, zabývajících se zajímavou technikou uplatnění betonu ve svých dílech. Pořiďte si například mísy jejichž názvy zní velmi vtipně, ale design je zpracován v krásných a jednoduchých liniích, které ohromují právě svými čistými tvary i způsobem zpracování.
Designový náhrdelník s použitím betonu
V nabídce objevíte i krásný kousek vázy zvané Šťopka, v níž vyniknou zejména zajímavá a originální aranžmá ze sušiny. Jistě vás okouzlí i série svítidel, jak jinak než za účasti betonových komponentů. Tato svítidla skutečně zapadnou do moderního interiéru a krásně si budou notovat ve společnosti skleněných, nebo kovových prvků. Třešničkou na dortu výtvarné produkce zmiňované dílny, jsou betonová mýdla, jejichž přítomnost a vtipné naaranžování ve vaší koupelně nesmí chybět.

Navštivte naše internetové stránky a vybírejte zajímavé a neotřelé kousky, jejichž cílem je zaujmout, šokovat i pobavit. Skoncujte s nudnými doplňky a přejděte na novou vlnu!