Hledání levných letenek pomocí aplikací

Web

Hledání levných letenek pomocí aplikací

Pokud se snažíte sehnat co nejlevnější letenky, tak Vás to většinou stojí mnoho času a nemusíte mít vždy úspěch. Málokdo dnes však ví, že existují aplikace, které pomůžou, pokud si zrovna plánujete cestu do zahraničí. Často řešíme dilema, jestli kupovat letenky dopředu nebo se snažit chytit last-minute nabídku. V tomto případě je to jasné. Pokud si chcete udělat v Evropě výlet na pár dní, tak byste měli využít nízkonákladové společnosti a letenky si zakoupit dopředu. Například u společností Easy Jet, Ryanair nebo Wizzair. Na cesty mimo Evropu se zase vyplatí počkat si na slevové akce nebo last-minute. Tyto tři aplikace patří mezi uživateli k těm nejpoužívanějším – Skyscanner, Skypicker a Google Flights.
červený ticket
1)      Skyscanner
Po příchodu Skypickeru se jeho používání mezi uživateli snížilo. I přesto patří mezi užitečné aplikace. Skyscanner umožňuje let rozdělit do více částí a neuniknou mu ani pro Vás zajímavé lety.
 
2)      Skypicker
Tato aplikace pochází z České republiky a opravdu se velmi vydařila. Má dvě verze. Jednu webovou a druhou pro android. Další rysem je jednoduchost a přehlednost. Je zde také funkce nastavení radiusu pro příletové nebo odletové destinace.
 
3)      Google Flights
Zpracováním se podobá aplikaci Skypicker. Po otevření této aplikace se díváte na mapu celého světa a ceny za letenky máte uvedeny přímo u jednotlivých měst. Společnost Google často své aplikace zlepšuje, pokud se používají, takže je zde velká šance, že se v budoucnu dočkáme něčeho nového.
 sold air
Existují sice i další chytré aplikace, ale tyto jsou zaručeně prověřené tisíci spokojenými uživateli. Pokud máte k dispozici dvě aplikace, můžete tu druhou použít k ověření té první a mít větší jistotu, že je vše jak má být. V dnešní době chytrých telefonů se začínají stávat nedílnou součástí výbavy každého správného cestovatele a usnadňují nám, tak práci a šetří čas.